Навигатор

17 адміністративних протоколів про незаконне ведення підприємницької діяльності та відсутність договорів на вивезення ТПВ розглянули на адмін. комісії у виконкомі

Всього з 17 правопорушників на засідання комісії з'явились  всього 6 відповідачів. Два з них отримали мінімальні штрафи по 340 грн.

У випадку з встановленням торговельних лотків по вул. Європейській 17 члени комісії пішли на зустріч мешканцю міста і утримались від накладення штрафних санкцій. Складне фінансове становище, проблеми з ринком Кіровським схилили комісію до застосування 22 статті Адміністративної комісії, тобто попередження.

За продаж овочів поблизу магазину “Каштан” по вул. Європейській члени комісії оштрафували правопорушника на 340 грн. Бердянець без жодних дозвільних документів встановив лотки та реалізовував овочі.

На аналогічну суму оштрафували власника тимчасової споруди по Мелітопольському шосе. Причиною складення адміністративного протоколу стала відсутність дозвільних документів. Однак, за словами відповідача, він вже декілька разів подавав необхідні документи до мерії для оформлення споруди але поки що дозволу не отримав. Спеціалісти мерії порекомендували додати дозволи від електромережі, які раніше були відсутні, і заново подати заявку на оформлення конструкції. По матеріалам протоколу прийняли рішення накласти штраф — 340 грн.

Щодо правопорушників, які не з'явились на засідання застосували штрафні санкції, передбачені санкціями статті, передбаченими статтями, по яким було складено протоколи. Серед них і відсутність договорів на вивезення твердих побутових відходів.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX