Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

23-го січня стартує голосування в рамках Громадського бюджету

На голосування бердянців буде винесено 41 проект Громадського бюджету на загальну суму 7,5 мільйонів гривень. З 23-го січня по 6-те лютого мешканці міста визначатимуть найкращі пропозиції авторів, щодо благоустрою міських територій.

На заключному засіданні робочої групи з впровадження в Бердянську принципів Громадського бюджету було визначено, що мешканці міста зможуть проголосувати максимум за 5 проектів. Зробити це можна буде на сайті Громадського проекту або на спеціальних бланках. Голосувати в письмовому вигляді можна буде в Єдиному офісі, у міськвиконкомі (кабінет 3-А) та в Центрах громадських інціатив в мікрорайонах міста.

Заступник міського голови Ірина Плющій відзначила, що проекти, які не було допущено до голосуваня, а їх 26, будуть проаналізовані профільними заступниками міського голови та деякі з них, цілком ймовірно, можуть бути профінансовані з міського бюджету. Йдеться про культурно-освітні проекти, та розбиття парків і скверів в мікрорайонах міста.

Загальна сума 41-го проекту — 7,5 мільйонів гривень. Загальний обсяг Громадського бюджету в Бердянську 1,5 млн. грн. Кращі проекти, які наберуть найбільшу підтримку серед бердянців і будуть профінансовані в рамках бюджету участі.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX