Навигатор

×

Предупреждение

JFolder: :files: Путь ведёт не к каталогу. Путь: /home/tutmitykin/domains/portinfo.com.ua/public_html/images/gallery/01.12.16.
JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484
×

Внимание

Плагин не может найти папку изображений. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gallery//01.12.16.

25 років референдуму про незалежність України: в БДПУ обговорили значення затвердженого Акту 1-го грудня 1991 року

1-го грудня виповнились 25 років з Дня референдуму про затвердження Акте незалежності України, прийнятого Верховною Радою України 24-го серпня. З нагоди ювілею в Бердянському державному педагогічному університеті відбулись урочисті збори представників громадськості та влади, науковців та студентської молоді.

Доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії України Ігор Лиман, організатори волонтерської групи “Наші Атланти” Степан Герилів та Анетта Омельченко, проректор БДПУ Вікторія Гуренко, депутати міської ради Микола Рудницький та Тетяна Фурманова, представники громадських організацій Ігор Касьянов, Володимир Пилипенко та інші взяли участь в урочистих зборах.

Ключові події 1991-го року, які передували затвердженню Акту незалежності України та винесення цього питання на Всеукраїнський референдум освітили в короткометражному фільмі, який продемонстрували участь заходу.

Ігор Лиман детально розповів запрошеним про основні віхи державтотворчого процесу, які відбувались в Україні та за її межами. Набуття Україної незалежності та її подальше визнання міжнародною спільнотою, затвердження рішення Врховної ради голосуванням на референдумі — продемонструвало солідарність з українцями та їх свідомим вибором зі світовим співтовариством.

Значну увагу учасники заходу приділили російській агресії, які сьогодні вимушена протистояти України в боротьбі за власну незалежність. Протидія російській пропаганді, популяризація всього українського в суспільстві, підвищення престижу навчання та роботи на теренах України, боротьба з корупцією — ключові завдання, які необхідно виконати владним елітам спільно з громадянським суспільством.


{gallery}/01.12.16.{/gallery}

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX