Навигатор

Бердянськ серед лідерів області за темпами соціально-економічного розвитку

За підсумками першого півріччя Бердянськ посів перше місце, нарівні із Запоріжжям за темпами соціально-економічного розвитку. Про це на апаратній нараді при міському голові доповіла начальник управління економіки — Юлія Орлова.

Серед основних показників зростання соціально-економічних показників Бердянська — збільшення розміру середньої заробітної платні в місті, зростання обсягів реалізованої продукції міськими підприємствами, зменшення заборгованості за енергоносії, ріст податкових надходжень до бюджету.

Так, за півроку дохідну частину бюджету Бердянська виконано на 132,9%, що складає 83,5 млн. гривен. Середня заробітна платня склала 143% до минулорічного показника за аналогічний період — 4830 грн. Середній показник по області — 6138 грн. оплата за енергоносії склала 103%. Загальний обсяг реалізованої продукції склав 20,2% в загальному показнику Запорізької області. Підприємства міста реалізували продукції на 60% більше, ніж в минулому році. Чисельність населення міста склала 115,9 тис. — від початку року скоротилось на 309 чоловік.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX