Навигатор

Бердянськ серед найактивніших учасників благодійного телемарафону до Дня захисника України

6 грудня у Запоріжжі під час святкування Дня Збройних Сил України було підбито підсумки благодійного телемарафону для учасників антитерористичної операції, який стартував на День захисника України. У залі обласної філармонії зібралися різні покоління захисників Вітчизни – від героїв Другої світової війни, ветеранів військової служби до мужніх бійців АТО, які сьогодні захищають нашу країну. На урочистостях була присутня і бердянська делегація на чолі із міським головою Володимиром Чепурним.

За даними організаторів, до другого телемарафону долучилися понад 650 учасників з усієї області, які переказали на благодійний рахунок 940 тис. грн. Це майже в чотири рази більше ніж торік. Ця благодійна акція не залишила байдужими нікого – від представників великого бізнесу до учнівських колективів, від вищого керівництва області та міст до пересічних громадян.

Наше місто було серед найактивніших учасників благодійного телемарафону. Бердянці перерахували 55 тис. грн.

Як повідомили організатори, на цьому благодійний телемарафон не завершується, його рахунок залишається відкритим для всіх охочих надати підтримку учасникам АТО та родинам загиблих. Усі зібрані пожертвування будуть розподілені гласно та відкрито на засіданні спостережної ради телемарафону, куди увійшли учасники АТО, волонтери, члени сімей загиблих героїв. Кошти планується спрямувати на лікування та реабілітацію воїнів АТО, адресну матеріальну підтримку родин учасників, загиблих і поранених у зоні АТО, реалізацію проектів громадських організацій учасників АТО.

БМР - офіційний сайт

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX