Навигатор

Бердянськ відвідає експертна група національного проекту «7 чудес України: історичні міста та містечка»

Як повідомила заступник міського голови Юлія Дойнова 15 липня Бердянськ відвідають представники центральних та обласних ЗМІ в рамках акції «7 чудес України: історичні міста та містечка». В рамках прес-туру пропонується цікавий та інформативний маршрут, який розкриває всі історичні цікавинки нашого міста. Представників ЗМІ ознайомлять з архітектурними, релігійними та курортними пам`ятками. Також гостям презентують музеї та рідкісні експозиції.

 

Юлія Вікторівна нагадала, що Бердянськ став одним з 21 фіналіста національного проекту «7 чудес України: історичні міста та містечка». Його ініціатором і організатором виступає Фонд Миколи Томенка «Рідна країна». Та запросила всіх проголосувати за рідне місто, бо Бердянськ гідний бути серед переможців. Проголосувати за Бердянськ можна на сайті проекту «7 чудес України» за посиланням.

Нагадаємо, що Микола Томенко під час візиту до нашого міста на запрошення народних депутатів України Сергія Валентирова і Олександра Пономарьова в березні цього року обговорив з ними і міською владою можливість участі Бердянська у проекті «7 чудес України». І ось через кілька місяців ідея втілилася в життя.

Як розповів на брифінгу з журналістами всеукраїнських ЗМІ Микола Володимирович, Бердянськ має власний неповторний колорит і архітектурне обличчя, які будуть цікаві туристам, а існуюча курортна інфраструктура дозволить місту зайняти гідне місце в ряду туристичних центрів України.

27 вересня 2016 року, в День туризму, відбудеться оголошення переможців акції «7 чудес України: історичні міста та містечка». Після оголошення результатів Оргкомітет бере на себе зобов'язання протягом наступного року з метою популяризації фіналістів акції підготувати і випустити про них фільми, а також виготовити різноманітну поліграфічну продукцію.

До складу Оргкомітету увійшли: відомий український політик, історик і громадський діяч Микола Томенко - ініціатор акції, засновник Фонду «Рідна країна»; Любомир Михайлина - генеральний директор Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника; Віктор Набруско - секретар Національної спілки журналістів України; Олександр Харченко - генеральний директор Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ»; Анатолій Хостікоєв - народний артист України; Жанна Боднарук - заслужена артистка України? - йдеться в повідомленні прес-служби міськвиконкому.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX