Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Бердянська «Батьківщина» пропонує міськраді визнати Росію агресором та припинити "брататися" з російськими містами

На сесїї Бердянської міської ради, що відбувається сьогодні, 28 квітня, голова фракції "Батьківщини" Олена Мартищенко запропонувала депутатам міськради прийняти Заяву, проект якої підготовлений депутатами Запорізької обласної та Бердянської міскої рад від ВО "Батьківщина". Сесія проголосувала за те, щоб розглянути Заяву в розділі Різне. Попередній склад міськради два роки поспіль не приймав подібних заяв.

 В заяві йдеться про підтримку Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором (Постанова ВР 27.01.2015 року № 129-VIII) та заяви Запорізької обласної ради шостого скликання від 09.04.2015 № 2.

Члени Бердянської громади гідно відстоюють незалежність та територіальну цілісність нашої держави. Наша відповідь агресору – це понад 500 бердянців, які несуть службу у лавах Збройних Сил України, Національної Гвардії України, Державної прикордонної служби України, сотні співробітників правоохоронних органів та громадських активістів, які чергують на блокпостах, забезпечують мир та спокій на наших вулицях, волонтери, які своєю самовідданою працею допомагають у забезпеченні Української армії, медики, що рятують життя та лікують поранених бійців. На жаль, вже 9 бердянських родин отримали похоронки з цієї неоголошеної війни.

Тому депутати від "Батьківщини" пропонують Бердянськії міськії раді визнати факт участі державних установ, армії та громадян Російської Федерації у підтримці агресії проти України та притягнути державу-агресора та терористичні організації «ДНР» та «ЛНР» до відповідальності за вчинені злочини. "Ми вимагаємо від керівництва Російської Федерації забезпечити неухильне виконання Мінських угод, вивести російських військових з території України, припинити збройну підтримку терористів, безумовного звільнення Надії Савченко та всіх громадян України, які утримуються у заручниках," - йдеться у Заяві.

Депутати вважають за доцільне офіційно припинити так звані «побратимські» та «партнерські» зв’язки з громадами та органами влади міст держави-агресора: м.Одінцово (Московська обл.), м. Кізляр (Дагестан), м.Улан-Уде (республіка Бурятія) та доручити Бердянському міськвиконкому вжити необхідних заходів для офіційного розірвання цих договорів шляхом підготовки проектів відповідних рішень Бердянської міської ради.

Проект заяви підписали Голова Бердянської міської організації “ВО “Батьківщина”,депутат Бердянської міської ради Григорій Патей, депутати Запорізької обласної ради від “ВО “Батьківщина Андрій Гогунський та Микола Ільїн, члени фракції “ВО “Батьківщина” в Бердянській міській раді Олена Мартищенко, Віталій Лола та Валерій Ватутін.

Повний текст Заяви - на сторінці бердянської "Батьківщини" у Facebook

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX