Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Бердянські портовики намагались знайти порозуміння з представниками МІУ

В середу, 26-го квітня в Бердянський морський торговельний порт приїхала комісія з Міністерства інфраструктури.  Її анонсував міністр  Володимир Омелян, під час прямого ефіру на телеканалі Еспрессо 24-го квітня. На зустрічі з нею представники  порту повідомили позицію трудового колективу, щодо наказу профільного міністерства про звільнення Миколи Ільїна та запропонували призупинити дію наказу про призначення нового керівника БМТП до вироку суду, щодо звільнення та відсторонення Миколи Ільїна.

В нараді з членами комісї взяли участь заступники директора, начальники відділів, голова профспілкового комітету Василь Гривко, юрист Валерій Пасєчник, докери Денис Клевцов, Сергій Чернишенко, Микола Ярмоленко та інші. Мету візиту фахівціяв міністерства озвучив головний спеціаліст управління запобігання корупції Дмитро Бігунець.

Ми приїхали вияснити, яка ситуація склалась. Є позиція зі сторони Бердянського порту, є позиція на рівні чуток, є позиція Міністерства. Ми отримали ряд документів від вас. Ми зараз хочемо їх опрацювати, для того щоб приїхати в Київ і виробити позицію, яка буде вигідною для всіх, - відзначив Дмитро Бігунець.
Василь Гривко коротко охарактеризував результати діяльності Миколи Ільїна на посаді в.о. директора БМТП, які знайшли своє відображення у динамічному зростанні показників заробітної платні співробітників, ефективній перевалці вантажів, оновленні основних матеріальних фондів, та ін. Враховуючи ситуацію, в якій опинилось підприємство Василь Гривко запропонував компромісний варіант, який міг би задовольнити обидві сторони.

У нас є в.о. директора, призначений згідно процедури - це Віталій Іванович Гуренко, ефективність якого, як менеджера підтверджується результатами роботи сьогодні: в порту стоять судна, завантажуються, все проводиться без затримок. Саме тому ми пропонуємо відмінити або призупинити наказ про призначення нового керівника, до тих пір, доки суди не винесуть свої вердикти, - запропонував Василь Гривко.

Представникам міністерства повідомили про проблеми, які виникли на державному підприємстві у зв'язку з діями Богдана Бабця.

До Єдиного державного реєстру юридичних осіб були внесені зміни стосовно нашого підприємства. Ми дізнались, що було заблоковано електронні цифрові підписи всіх наших співробітників. Відповідно, підприємство не має можливості зареєструвати податкові накладні. Крайній термін реєстрації - 30 квітня. У нас залишились податкові накладні в розмірі 240 тисяч гривень. Як вам відомо, в раз, згідно з законодавством, у випадку несвоєчасної реєстрації буде накладено штраф в розмірі 10: від суми незареєстрованого НДС. В подальшому, це буде рухатись в сторону зростання, адже підприємство продовжує працювати, судна обслуговуються, відповідно ми забов'язані виплачувати рахунки, виписувати податкові накладні і своєчасно їх реєструвати, що на сьогодні здійснити неможливо, - повідомив представників міністерства заступник директора з економіки ДА "БМТП" Олександр Клименков.

В свою чергу Олексій Геращенко — заступник директора департаменту морського та річкового транспорту, наголосив на необхідності запровадження рішення міністерства по призначенню в.о. директора Богдана Бабця. Представники трудового колективу, які були присутні на збоах - докери-механізатори Денис Клвецов, Сергій Чернишенко та Микола Ярмоленко запевнили делегацію міністерства, що співробітники порту, які чергують біля управління ДП "БМТП" відстоюють свою позицію, яка підкрюплюється показниками роботи підприємства за останні роки. Тому, аргументи про маніпуляції з боку керівництва не відповідають дійсності.

В.о. начальника юридичного відділу Валерій Пасечник поставив запитання представникам міністерства про причину звільнення Ільїна, адже чіткої аргументації в наказі не прописано. Заступник начальника департаменту водного транспорту Олексій Геращенко, який представляв Богдана Бабця 20 квітня,  знову, в якості аргументу на користь звільнення Миколи Ільїна привів результати роботи першого кварталу 2017-го року, не зважаючи на аргументи портовиків, а також нагадав результати міністерського аудиту, подробиці якого ми вже розповідали в наших попередніх матеріалах. Однак, як виявилось, зауваження БМТП до вищевказаного аудиту, не були підтверджені, відповідно до регламенту, керівником міністерства, про що наголосив Валерій Пасєчник.

Представники міністерства запросили перелік документів, які підтверджують позицію портовиків. Всі матеріали, які запросили кияни, адміністрація порту передала. Більше години сторони намагались дійти до порозуміння і в підсумку вирішили, що компромісну пропозицію та аргументацію своїх дій портовиків представники міністерства донесуть особисто міністру Володимиру Омеляну.

Трудовий колектив, в свою чергу, продовжуватиме працювати в штатному режимі, паралельно з цим, в законному полі, відстоюючи свого керівника — Миколу Ільїна. Вони вважають його звільнення несправедливим, а ставлення до себе, як до гвинтиків, які повинні мовчки виконувати накази керівництва — недопустимим.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX