Навигатор

Бердянський морський торговельний порт запроваджує заходи з енергозбереження

Бердянський морський торговельний порт завершує підготовку до осінньо-зимового періоду. На першому етапі було проведено заміну дерев’яних вікон на металопластикові склопакети. Наразі, на чотирьох об’єктах підприємства звершується утеплення фасадів будівель. Це блок службово-побутових приміщень (роздягальні, душові), поліклініка порту, рознарядка та складське господарство грузового району.

Ремонтні роботи проводяться фірмою, яку визначили в результаті проведення конкурсу на електронному майданчику системи Прозорро.

Загальна сума коштів із запровадження заходів по енергозбереженню складає близько одного мільйона гривень. Орієнтовна площа 1800 м.кв., - розповіла інженер технічного нагляду Альона Сичова.

В результаті проведених робіт очікується суттєве покращення умов перебування співробітників підприємства в утеплених будівлях, зниження показників рівня захворюваності серед портовиків.

До початку утеплення відхилення температурних режимів, в особливості блоку службово-побутових приміщень, в середньому були на рівні 2-3 градусів, після застосування теплоізоляції, ми повністю вийдемо на нормативні температурні режимі, - відзначив головний інженер БМТП Віталій Гуренко.

Внаслідок проведеного комплексу робіт з утеплення приміщень очікується значна економія коштів на оплаті енергоресурсів. Точні показники будуть відомі вже в перші місяці опалювального сезону. В повному обсязі ремонтні роботи планується завершити до середини жовтня.

 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX