Навигатор

Бердянському державному педагогічному університету – 85

За 85 років існування Бердянський державний педагогічний університет випустив більше 50 тисяч педагогів. БДПУ заслужено займає лідируючи позиції в національних рейтингах серед педагогічних ВУЗів. Поважний статус Бердянського університету підтвердили багаточисельні привітання від високопосадовців та визнаних науковців України. Викладачі та студенти ВУЗу приймали вітання в міському палаці культури ім. Т. Г. Шевченко.

Більше 2,5 годин тривала концертна програма та привітання з нагоди 85-річчя Бердянського державного педагогічного університету. Поздоровлення приймали від міністра освіти Лілії Гриневич, яка адресувала вітальний лист, комітету Верховної Ради з питань освіти та науки, від Національної академії педагогічних наук, академіків, колег-науковців з інших вишів, міжнародних партнерів. Різноманітні державні відзнаки, обласні та місцеві нагороди, почесні звання були присвоєні та вручені викладачам Бердянського державного педагогічного університету.

Концертна програма у виконанні народного ансамблю естрадного танцю «МарЛен», народного ансамблю народного танцю «Калина», народного фольклорного ансамблю «Хуртовина», народного оркестру народних інструментів, народного ансамблю «Золотий гомін», народного інструментального ансамблю «Барвисті музики» в поєднанні з сольними виступами вихованців БДПУ та дитячих колективів Центру дитячо-юнацької творчості відобразила історію університету, трагічні події в сучасній Україні – війна на Донбасі, багатоманітність традиції і культури українського народу.

Бердянський державний педагогічний університет – був і залишається безсумнівним лідером культурно-освітнього простору міста та регіону.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX