Навигатор

×

Предупреждение

JFolder: :files: Путь ведёт не к каталогу. Путь: /home/tutmitykin/domains/portinfo.com.ua/public_html/images/gallery/29.09.17.
×

Внимание

Плагин не может найти папку изображений. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gallery/29.09.17.

Бердянському державному педагогічному університету – 85

За 85 років існування Бердянський державний педагогічний університет випустив більше 50 тисяч педагогів. БДПУ заслужено займає лідируючи позиції в національних рейтингах серед педагогічних ВУЗів. Поважний статус Бердянського університету підтвердили багаточисельні привітання від високопосадовців та визнаних науковців України. Викладачі та студенти ВУЗу приймали вітання в міському палаці культури ім. Т. Г. Шевченко.

Більше 2,5 годин тривала концертна програма та привітання з нагоди 85-річчя Бердянського державного педагогічного університету. Поздоровлення приймали від міністра освіти Лілії Гриневич, яка адресувала вітальний лист, комітету Верховної Ради з питань освіти та науки, від Національної академії педагогічних наук, академіків, колег-науковців з інших вишів, міжнародних партнерів. Різноманітні державні відзнаки, обласні та місцеві нагороди, почесні звання були присвоєні та вручені викладачам Бердянського державного педагогічного університету.

Концертна програма у виконанні народного ансамблю естрадного танцю «МарЛен», народного ансамблю народного танцю «Калина», народного фольклорного ансамблю «Хуртовина», народного оркестру народних інструментів, народного ансамблю «Золотий гомін», народного інструментального ансамблю «Барвисті музики» в поєднанні з сольними виступами вихованців БДПУ та дитячих колективів Центру дитячо-юнацької творчості відобразила історію університету, трагічні події в сучасній Україні – війна на Донбасі, багатоманітність традиції і культури українського народу.

Бердянський державний педагогічний університет – був і залишається безсумнівним лідером культурно-освітнього простору міста та регіону.

{gallery}29.09.17.{/gallery}

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX