Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Бердянці зустріли військовослужбовців батальйону морської піхоти

Вчора, 1 червня, ураховуючи важливу роль морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України у забезпеченні обороноздатності держави відбулось урочисте шикування батальйону морської піхоти.

Як повідомляє прес-служба виконкому, на місце дислокації до Бердянська із зони проведення АТО повернулися військовослужбовці цього батальйону. Батальйон повернувся з втратами, пораненими, але з поставленими завданнями впорався з честю. Тепер хлопцям дадуть відпочити, зібратися з силами, зустрітися з близькими.

“Вірний завжди” — таким суворо-лаконічним є бойове гасло морської піхоти ВМС України. Проходити військову службу в рядах “чорних беретів”, які вважаються елітним підрозділом, є справою почесною, шляхетною та відповідальною.

За вірність військовій присязі, мужність і героїзм, проявлені під час виконання бойових завдань в зоні АТО з захисту територіальної цілісності і незалежності України, - було вручено державні нагороди, цінні подарунки, грамоти і медалі від командування ВМС ЗСУ, командира батальйону, від міської влади, волонтерів і громадської спілки піхотинців.

Заступник командувача ВМС ЗСУ Андрій Урсол вручив державні нагороди та цінні подарунки, подякував особовому складу батальйону: «Ви з честю виконали поставлені бойові завдання в зоні АТО. Сьогодні наші морські піхотинці гідно протистоять ворогу на Сході України, а моряки надійно захищають морські кордони нашої держави. Україна була, є і буде морською країною з гідними та надійними Військово-морськими силами!»

Від імені Бердянської міської влади особовий склад батальйону привітав секретар міської ради Олексій Холод, який вручив запашний український коровай, грамоти міського голови, подякував за бердянське мирне небо і спокійне життя та пообіцяв найшвидше вирішення матеріально-побутових питань для розміщення в місті особового складу морської піхоти в Бердянську.

З привітанням і подарунками також виступили: від учасників бойових дій в зоні АТО-голова міської ГО «Українська громада», офіцер ЗСУ оперативного резерву Леонід Подколзін; голова міської волонтерської ГО «Берегині Таврії» Ольга Коник, від волонтерської групи БДПУ «Наші атланти» Степан Герилів і Павло Порохня. Від матерів Бердянська, сини яких захищають Україну в зоні АТО, звернулася до військових волонтер Анетта Омельченко. Привітав морських піхотинців з успішним виконанням бойових завдань військовий капелан, настоятель бердянського храму Покрови Пресвятої Богородиці Української православної Церкви Київського Патріархату Степан Вилущак.

В свою чергу морські піхотинці подякували міській владі, волонтерам за турботу, за згуртовану українську патріотичну бердянську громаду, подякували за волонтерську допомогу.

Сьогодні тільки разом ми переможемо: Українська армія, згуртована українська патріотична бердянська громада, міська влада, учасники і ветерани АТО, активні волонтери, які допомагають сьогодні Українській армії зберегти територіальну цілісність і незалежність України.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX