Навигатор

Бетонна дорога між портами Бердянськ та Маріуполь - складова транспортної стратегії України

29 серпня  у Маріуполі з ініціативи заступника Міністра інфраструктури  з питань європейської інтеграції Віктора Довганя відбулася презентація проекту Національної транспортної стратегії України - 2030. Участь в обговоренні взяли представники місцевої влади, Маріупольського та Бердянського портів, Донецької залізниці, а також експерти проекту технічної допомоги ЄС, - повідомляє прес-служба МІУ.

Під час презентації були обговорені питання перспективи розбудови Маріупольського морського порту, майбутні інфраструктурні проекти, а також проблемні питання які наразі обмежують доступ до інфраструктури міста. Насамперед було наголошено на тому, що існує необхідність запуску швидкісного залізничного сполучення Маріуполь – Київ. Віктор Довгань зазначив на тому, що поліпшення залізничного сполучення як пасажирського виду транспорту є пріоритетним питанням на сьогодні.

Також важливими питаннями є те, що у місті відсутній функціонуючий аеропорт і не має прямої дороги між Маріуполем та Запоріжжям. Потрібно залучати інвесторів з реалізації важливих інфраструктурних проектів таких як:

  • відновлення терміналу в аеропорту Маріуполя;
  • електрифікації ділянки Волноваха – Комиш Зоря та запуск Intercity Київ – Маріуполь;
  • бетонна дорога між портами Бердянськ та Маріуполь.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX