Навигатор

Безпека порту і митна політика — ключові теми розширеної наради керівництва порту, прикордонників та митників

На базі Бердянського морського торговельного порту відбулась нарада з керівництвом Запорізької митниці ДФС, прикордонної служби, СБУ та ДП “БМТП” і БФ “АМПУ”. Основна тема — забезпечення безпеки в порту, як одному з об'єктів критичної інфраструктури та митна політика.

Коротко охарактеризувавши рівень організації різних служб, які працюють в порту, кожен із представників відповідного сектору відзначив злагоджену роботу і високий рівень взаємодії, як між представниками силового сектору, так і з фахівцями портової галузі.
Виступаючі відзначили падіння показників судохозаходів в Бердянський порт і вантажоперевалки. Керівник ДП “БМТП” Олександр Трощенков коротко охарактеризував економічну ситуацію, яка склалась на підприємстві.

Начальник Запорізької митниці Олексій Мужев та його заступник Артем Ченцов відзначили, що митники зі свого боку максимально сприятимуть залученню вантажів, для обробки в порту Бердянськ та здійсненню митних формальностей в мінімально можливі проміжки часу.

Також на нараді обговорили проблеми з доставкою  вантажів Укрзалізницею. Начальник Запорізької митниці ДФС Олексій Мужев запропонував направити колективного листа до керівництва Укрзалізниці від підприємств області, які мають такі ж проблеми із транспортуванням вантажів, що і ДП “БМТП”.

Начальник Азово-Чорноморського регіонального управління державної прикордонної служби України генерал-майор Володимир Бондар та заступник начальника міського відділу СБУ Андрій Вовченко відзначили, що їх структури приділяють особливу увагу питанню безпеки в порту. Тому кожне судно, яке заходить в порт, кожен вантаж підлягають ретельній перевірці, перш ніж портовики починають розвантаження.

Учасники наради відзначили продуктивність зустрічі і наприкінці візиту оглянули інфраструктуру підприємства та пройшли акваторією порту на буксирі Антон Мазін. 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX