Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

“БМТП” достроково виконав план вантажопереробки в травні

Згідно оперативних даних, 28 травня, ДП “Бердянський морський торговельний порт” достроково виконало план вантажоперевалки на місяць.

Планом на травень 2017-го року для ДП “БМТП” було передбачено перевалку вантажів в розмірі 165 тисяч тонн. Станом на 29-те травня державним портовим оператором вже перевалено 168 тис. 020 тонн. Тобто, в травні, завдяки злагодженій праці власників вантажів, українських залізничників та портовиків Бердянська, план підприємства виконано і Україна, як завжди в останні роки, отримає кошти до державного бюджету.

Зазначимо, що позитивна динаміка роботи підприємства спостерігається паралельно з безстроковою акцією протесту портовиків проти призначення Богдана Бабця в.о. директора “БМТП” та на підтримку звільненого наказом МІУ Миколи Ільїна. Тобто, акція протесту не позначається на показниках виробничої діяльності державного підприємства, як це намагаються представити окремі чиновники та заангажовані ними ЗМІ. Твердження про нібито непрацююче підприємство та завдані державі збитки є свідомою спробою дезінформації керівництва держави.

Трудовий колектив “Бердянського морського торговельного порту” продовжує ефективно працювати на благо України та рідного міста.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX