Навигатор

Бориспіль, Укрхімтрансаміак та Маріупольський морський торговий порт отримають нових керівників

1 грудня 2016 року завершився конкурс на керівників: ДП Міжнародний аеропорт «Бориспіль», ДП «Укрхімтрансаміак» та ДП «Маріупольський морський торговий порт». Комітет з призначень обрав за конкурсом та рекомендував на посаду керівника «Борисполя» - Павла Рябікіна, «Укрхімтрансаміака» - Павла Шебесту, «Маріупольського порту» - Олександра Олійника.

 

"Наприкінці листопада у Парламенті я публічно пообіцяв, що до 2 грудня ми завершимо проведення прозорих конкурсів і ці підприємства отримають нових керівників. Перед ними [керівниками] стоять важливі завдання - налагодити ефективну роботу держпідприємств. Переконаний, що для цього є усі необхідні передумови", - прокоментував завершення конкурсів Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів.


Павло Рябікін, переможець конкурсу на посаду керівника аеропорту «Бориспіль», має 29 років професійного досвіду, зокрема в авіакомпанії «Експрес Авіа», ТОВ «РК Партнери», ТОВ «РОЦ «Зелений порт». Павло Рябікін також був народним депутатом України третього скликання, а у 2005-2006 займав посаду заступника Міністра транспорту та зв’язку України. З 2014 року працює в Київській міській адміністрації, займаючись питаннями інфраструктури та транспортного будівництва. Конкурсна пропозиція: http://bit.ly/2gBSGs4.

Павло Шебеста, переможець конкурсу на посаду керівника ДП «Укрхімтрансаміак», має понад 23 роки професійного досвіду, що включають роботу на позиції менеджера у компаніях «Johnson & Johnson», «Zentiva International», «Сперко Україна». З травня 2015 Павло Шебеста працює менеджером з розвитку бізнесу в компанії «BLOCK Technical AG», Швейцарія. Конкурсна пропозиція: http://bit.ly/2gLyvII.

Олександр Олійник, переможець конкурсу на посаду керівника ДП «Маріупольський морський торговий порт», має 24 роки досвіду  роботи на цьому ж підприємстві на посадах інженера, начальника декількох відділів, а також директора порту. У 2009 - почесний працівник транспорту України. Конкурсна пропозиція: http://bit.ly/2gY8eJP.

Всі три керівники були обрані в порядку конкурсного відбору для найбільш важливих держпідприємств, визначеному постановою КМУ від 03.09.2008 № 777. Конкурси проходили у 2 етапи: 1) попередній відбір кандидатів на рівні комісій при Комітеті з призначень керівників особливо важливих для економіки підприємств, 2) відбір на рівні Комітету з призначень. У порівнянні з попередніми процесами відбору, кількість членів Комітету з призначень збільшилася з 9 до 18. З повним складом Номінаційного комітету можна ознайомитися тут: http://bit.ly/2gapWpn.

Конкурс на посаду всіх трьох підприємства було оголошено 5 вересня 2016 року. У конкурсі на керівника Міжнародного аеропорту «Бориспіль» взяло участь 26 претендентів, ДП «Укрхімтрансаміак» - 32 претендентів, ДП «Маріупольський морський торговий порт» - 6 претендентів.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX