Навигатор

Галузь

Галузь (128)

Адміністрація морських портів України (АМПУ) приєдналась до Європейської організації морських портів (ESPO) в якості наглядача. Таке рішення було прийнято Генеральною Асамблеєю ESPO, 30 травня в Роттердамі.

У середу, 23 травня, Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо збереження та розвитку вітчизняної суднобудівної промисловості», який сприятиме розвитку суднобудівної галузі, під час відвідин ТОВ СП «Нібулон» у Миколаєві. Про це повідомляє UTCOM з посиланням на прес-службу Адміністрації президента.

3 апреля Верховная Рада приняла за основу проект закона «О концессиях». За принятие соответствующего правительственного законопроект № 8125 в первом чтении проголосовали 240 народных депутатов. В то, что первое чтение законопроект пройдет уже в этом году мало кто верил. Но народные депутаты преподнесли портовому сообществу неожиданный сюрприз. Порты Украины попросили учаcтников рынка прокомментировать эту новость. В дальнейшем мы также будем публиковать более развернутые мнения относительно данного закона и его анализ.

Страница 1 из 19

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX