Навигатор

Економіка

Економіка (21)

За підсумками першого півріччя Бердянськ посів перше місце, нарівні із Запоріжжям за темпами соціально-економічного розвитку. Про це на апаратній нараді при міському голові доповіла начальник управління економіки — Юлія Орлова.

На засіданні Дня депутата, яке передує проведенню сесію міської ради представники депутатського корпусу узгодили Програми фінансування з міського бюджету на 2017 рік. Нагадаємо сам бюджет і частина програм були прийняті наприкінці 2016-го року, 23-го лютого пропонується збільшити видаткову частину міського бюджету 51 мільйон 58 тисяч гривень.

Про це сьогодні, на черговій апаратній нараді, розповіла начальник управління земельних відносин Наталя Боханова. За її словами, до 01.01.2017 р. механізм нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення та населених пунктів визначався Порядком нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів, затвердженим Наказом Держкомзему України, Мінагрополітики України, Мінбудархітектури України, Української академії аграрних наук від 27.01.2006 року № 18/15/21/11.

Про це під час апаратної наради при міському голові повідомила начальник Бердянської податкової інспекції Оксана Федорова. В порівнянні з минулим роком дохідна частина бюджету Бердянська збільшиться на 88 мільйонів. Основним фактором зростання відрахувань до місьцевої скарбнички стали зміни у вітчизняноу законодавстві, які вступили в силу з 1-го січня.

Надходження до міського бюджету Бердянська за 11 місяців зросли в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, повідомляє 06153.com.ua

В майже порожньому залі центру культури та дозвілля “Софіт” відбулись “громадські слухання” по проекту бюджету міста на 2017-й рік. Загальний об'єм міської скарбнички, орієнтовно складе 805 мільйонів гривень.

Підсумки роботи конкурсної комісії по закупівлям підбила профільний заступник міського голови Ірина Плющій. За 9 місяців поточного року економія бюджетних коштів склала 2,7 мільйона гривен.

Дохідна частина бюджету Бердянська збільшилася на 16,8 млн. грн. Їх депутати на вчорашній сесії міськради розподілили по галузям.

 Министерство инфраструктуры планирует к концу года провести через Верховную Раду законопроект о концессии. В связи с этим возобновились дискуссии о параметрах государственно-частного партнерства в портах. Одни считают, что портовую отрасль из кризиса смогут вытащить только частные инвесторы, другие защищают существующие позиции государственного управления на предприятиях. Ранее по этому поводу в разделе «мнения» сайта «Порты Украины» высказались: экс-заместитель министра инфраструктуры Юрий Васьков, шеф-редактор ports.com.ua Игорь Гошовский. 10 октября сайт с некоторыми сокращениями опубликовал статью специалиста по перспективному развитию ГП Бердянский МТП Александра Глущенко. Публикуем статью в авторском изложении.

Страница 1 из 2

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX