Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Депутати міськради розподілили суму перевиконання бюджету на потреби міста

Дохідна частина бюджету Бердянська збільшилася на 16,8 млн. грн. Їх депутати на вчорашній сесії міськради розподілили по галузям.

За даними 06153.com.ua рішенням сесії міськради 1,7 млн. грн. спрямовані на поточний ремонт ЗОШ № 6 для облаштування їдальні, придбання шкільних дошок, телевізорів для початкових класів шкіл міста, закупівлі нових меблів для шкільних їдалень.

На охорону здоров'я направлено додатково 3,4 млн. грн. Вони будуть використані для придбання обладнання, предметів довгострокового використання, зокрема на обладнання сучасної діагностичної лабораторії.

Для управління житлово-комунального господарства збільшили витрати на 3,2 млн. грн. На вирішення питань з благоустрою міста ще додатково 6,1 млн. грн. направили на капітальний ремонт об'єктів соціально-культурної сфери.

Серед питань, які заслуговують на увагу і підняті депутатами в розділі різне, робота по залученню громадськості під час обговорення проекту бюджету міста на 2017 рік, проведення ревізії на пішохідних переходах і в інших місцях для зручності з'їзду людей з обмеженими можливостями. А ще розробка програми «Шкільний автобус» і організація підвезення учнів в селах Нововасилівка, Шовкова і Роза.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX