Навигатор

ДП “БМТП” перевантажуватиме вітряні електростанції для "ДТЕК"

На виконання програми пошуку нових клієнтів, з метою найбільш ефективного використання потужностей підприємства, 16-го травня між ДП “БМТП” та ТОВ “Холлеман-Україна” підписано меморандум про співпрацю. Ним закріплено, що керівник державного стивідору Олександр Трощенков та генеральний директор фірми Михайло Плесовських досягли домовленості, щодо проекту перевантаження в Бердянському порту обладнання для 56 повітряних турбін.

В 2018 році між компанією "ДТЕК" та "General Electric" підписано договір на постачання інноваційних вітротурбін для Приморської ВЕС в Запорізькій області. Будівництво електростанції розпочинається вже в цьому році.

Постачання обладнання для неї буде здійснюватись на потужностях державного стивідора. Орієнтовно, вже з серпня почнеться розвантаження вітряків в Бердянському порту. Як відзначив директор “Холлеман-Україна” Михайло Плесовських, вдале географічне розташування Бердянського порту сприятиме подальшій взаємовигідній співпраці.

Окрім обладнання для Приморської станції, існує реальна можливість поглибити співпрацю і в наступні роки.

Підписаний меморандум відкриває нові можливості для роботи державного портового оператора. На сьогодні ДП “БМТП” - єдиний універсальний портовий оператор в Бердянському порту, який має можливість обробляти генеральні, навалювальні, насипні вантажі, здійснювати обробку вагонів, автомашин, суден, складування і зберігання вантажів, іх штивку, сепарування, зачищення трюмів, кріплення, розкріплення.

Такий контракт — це те, чим може пишатись порт. Перевалка такого вантажу залишиться назавжди в історії підприємства. Вантаж цікавий, негабаритний, дуже важкий для перевантаження. Тому для нас буде справою честі опрацювати цей вантаж. Крім того, за інформацією нашего контрагента фірми “Холлеман”, кітайські промисловці також зацікавились і готові поставити впродовж 2019-2020 років до 500-сот таких установок. Від того, як ми опрацюємо ці 56 комплектів, за умови підписання контракту, дасть нам можливість розраховувати і інші контракти по такому нестандартному обладнанні, - резюмував в.о. директора ДП “БМТП” Олександр Трощенков.

Таким чином, ДП “БМТП” стане четвертим підприємством в Україні, яке буде перевантажувати вітряні електростанції та комплектуючі до них. До цього часу це відбувалось лише в трьох портах — Маріупольському, Чорноморському та Ольвії. Співробітники ДП “БМТП” перейматимуть досвід у колег з інших портів.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX