Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

ДП “БМТП” поглиблює співробітництво з “Метінвестом”

В середу, 16 травня, в ДП «БМТП» вібулась робоча нарада за участі представників державного стивідору та партнерів підприємства з компанії “Метінвест” — начальника служби вантажної та комерційної роботи на  залізничному транспорті ПАТ “Запоріжсталь” Вадима Колесніка, начальника відділу екcпедування Маріупольскої філії ТОВ “Метінвест-Шиппінг” Сергія Свиридченка та директора ТОВ “ВРТК” Андрія Захарука.

Учасники наради розглянули поточні питання співробітництва, покращання технологічних процесів під час обробки металургійної продукції двох меткомбінатів в Бердянському порту. Гості оглянули виробничі потужності ДП “БМТП”, складські теріторії та будівлі, іншу інфраструктуру підприємства.

Ми постійно працюємо над удосконаленням виробничих процесів і задоволенням вимог наших партнерів. Такі зустрічі дуже корисні для цього, - прокоментував нараду в.о. заступника директора   з експлуатації та логістики Сергій Онуфріенко.

Важливість наради відзначив і керівник ДП "БМТП" Олександр Трощенков.

Такі наради — показник того, що наші стратегічні партнери з компаніі “Метінвест” зацікавлені в розвитку відносин з ДП “БМТП”. В наших спільних планах — збільшення вантажопотоків та номеклатури вантажів, прискорення їх обробки - повідомив в.о.директора ДП “БМТП” Олександр Трощенков. 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX