Навигатор

×

Предупреждение

JFolder: :files: Путь ведёт не к каталогу. Путь: /home/tutmitykin/domains/portinfo.com.ua/public_html/images/gallery/01.12.2017.
×

Внимание

Плагин не может найти папку изображений. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gallery/01.12.2017.

ДП “БМТП” придбав нову техніку

"Бердянський морський торговельний порт" продовжує оновлювати обладнання. В цьому році було придбано ще два автонавантажувачі "Кальмар". Один з них прибув в порт в останні дні листопада, на інший очікують в же в наступному році.

Закупівлі здійнсили згідно плану капітальних інвестицій. В останні три роки порт суттєво оновив парк автонавантажувачів — спеціально для обробки металопродукції придбали навантажувачі "Кальмар". Нова техніка, яка днями надійшла в порт, дещо відрізняється від тих, які вже є в наявності — один з них з центром тяжіння 1200 мм від спинки вил.

Новий автонавантажувач зможе обробляти вдвічі більше продукції, на відміну від існуючої техніки типу цієї ж фірми.

Наявний парк з навантажувачів одного типу дозволить створити запас автозапчастин, які підходитимуть для кожної одиниці техніки.

Загальна вартість двох навантажувачів — більше 11 мільйонів гривень.

{gallery}01.12.2017.{/gallery}

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX