Навигатор

Єдиний центр збору аналізів, соціальна реклама, звіт про освоєння благодійних внесків в міськлікарні — ключове з прес-конференції Володимира Чепурного

Єдиний центр збору аналізів

Цього літа, орієнтовно в липні, в Бердянську з'явиться єдиний центр збору аналізів. Розташовуватиметься він поблизу поліклініки на території міськлікарні. Про це повідомила профільний заступник мера Юлія Дойнова. За її словами різні види аналізів будуть проводитись абсолютно безкоштовно для хворих з направленням від лікаря, без направлення — пацієнти мають сплатити відповідну суму, яку визначать медики.

Нагадаємо, в минулому році з міського бюджету було виділено понад 10 мільйонів гривень на придбання сучасного обладнання для проведення аналізів. За словами спеціалістів нові апарати суттєво прискорюють отримання результатів проведеного аналізу. Бердянські медики підкреслюють, що техніка, придбана для бердянського ТМО нічим не поступається апаратурі в приватних кабінетах, де надаються послуги з проведення аналізів.

В 2016-му році в міськлікарні освоїли понад 4 мільйони благодійних внесків

В бердянській лікарні існує практика отримання благодійних внесків від пацієнтів. За результатами роботи в минулому році, вони склали більше 4-х мільйонів гривень. На що було витрачено ці кошти, журналістам розповіла заступник мера Юлія Дойнова.

Левова частка коштів — 3 млн. 465 тис. грн було направлено на закупівлю медичних препаратів для надання невідкладної допомоги пацієнтам та на вирішення різноманітних побутових проблем; 191 тис. - придбання обладнання довгострокового використання; 494 тис. - запчастини для авто; 26,5 тис. — на компенсацію витрат на харчування пацієнтів.

В Бердянську визначають стратегію розвитку госпітального округу

Представники Чернігівського, Бердянського, Приморського районів та міста Бердянськ сформували робочу групу по визначенню стратегії розвитку госпітального округу на вказаних територіях, її очолив бердянський лікар, депутат міської ради Євген Георгієв. На розробку стратегії розвитку госпітального округу дано 10 днів, повідомила Юлія Дойнова.

Соціальна реклама

Соціальної реклами в місті побільшає. Паралельно з рекламою про згубність вживання наркотиків, міський голова Володимир Чепурний планує запустити рекламу про обережне поводження з вогнем на відкритих територіях. В розпал курортного сезону, в Бердянську систематично трапляються пожежі, то в заповідних територіях і, навіть, в межах міста. Часто причиною пожеж стає необережне поводження з вогнем. У зв'язку з цим назріла необхідність запуску соціальної реклами, в якій будуть закликати мешканців та гостей міста до обережного поводження з вогнем та недопалками.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX