Навигатор

Економія 2,7 мільйонів гривень — результати роботи конкурсної комісії по закупівлям в 2016 році

Підсумки роботи конкурсної комісії по закупівлям підбила профільний заступник міського голови Ірина Плющій. За 9 місяців поточного року економія бюджетних коштів склала 2,7 мільйона гривен.

Бюджетні асигнування для проведення закупівель через конкурсну комісію за 9 місяців поточного року склали 25,4 мільйона гривень. В результаті проведення торгів, з переможцями було укладено договорів на 22,7 мільйона. Економія склала — 2,7 мільйона гривень. Основний принцип, якого дотримуються під час визначення переможців конкурсних торгів — найоптимальніша ціна серед всіх запропонованих учасниками конкурсу, яка відповідає всім вимогам розпорядника коштів.

В порівнянні з аналогічним періодом 2015-го року економія виросла на 900 тисяч гривень, хоча в минулому році кількість проведених торгів перевищувала цьогорічний показник на 13 мільйонів гривень, - відзначила Ірина Плющій.

За рахунок економії, розпорядники бюджетних коштів, на балансі яких залишались вільні кошти отримали можливість провести додаткові роботи на акумульовані суми.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX