Навигатор

Фестиваль та концерт — в Бердянську привітали педагогів з професійним святом

Впродовж двох днів в Бердянську проводились масові заходи з нагоди Дня вчителя: конкурс “Вихователь року”, святковий концерт, нагородження вчителів та вихователів почесними нагородами та грошовими преміями.

В міському палаці культури ім. Т.Г. Шевченко два дні поспіль проходили урочистя з нагоди наступаючого Дня вчителя. З метою підвищення професійної майстерності вчителів, виявлення і підтримки талановитих педагогів відділ освіти міськвиконком провів конкурс “Вихователь року”. 16 вихователів з дошкільних закладів міста демонстрували свою артистизм, таланти  та педагогічні навички.

Офіційний концерт з нагоди Дня вчителі в міському палаці культури відбувся в 27-го вересня і тривав більше двох годин. Офіційні особи привітали педагогів і нагородили вчетлів почесною медаллю “За вагомий внесок в розвиток міста”, грамотами і подяками з Запорізької облдержадміністрації, міського голови та ін. Подаруком від міського осередку профспілкової організації працівників освіти і науки України став виступ вокалістів Дніпровської філармонії.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX