Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Фестиваль "Відкриті уроки футболу" стартував у Бердянську

Як повідомляє 06153.com.ua, 27 жовтня на стадіоні ЗОШ №3 Бердянська був дан старт соціального проекту Федерації футболу України - фестивалю «Відкриті уроки футболу».

Проект «Відкриті уроки футболу» спрямований, в першу чергу, на допомогу дітям-переселенцям з Донбасу. Реалізується в трьох областях - Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій. Фестиваль проходить за підтримки Німецького уряду, за участю Streetfootballworld GmbHв рамках проекту «Психосоціальна підтримка і робота з конфліктами».

Це ще одна з Ініціатив інфраструктурної програми для України уряду Німеччини, яка реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва - GIZ GmbH. Напередодні вісім бердянських вчителів фізкультури та представників Бердянського підрозділу національної поліції пройшли навчання в Харкові, повідомила прес-служба міськради.

На відкриття фестивалю «Відкриті уроки футболу» прийшли керівники міста, на чолі з мером Володимиром Чепурним учасників вітали національний координатор проекту Федерації футбол України, член комісії УЄФА з масового футболу Євген Столітенко та інші офіційні особи. Потім 12 команд розпочали фестиваль з виконання різних вправ та знайомства із суперниками.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX