Навигатор

Голосуйте за Бердянськ у національному проекті «7 чудес України: історичні міста та містечка»

Бердянськ став фіналістом національного проекту «7 чудес України: історичні міста та містечка». 1 червня в Києві пройшла презентація нового етапу акції, під час якої члени Оргкомітету оголосили 21 фіналіста. Це вже V етап всеукраїнського медіапроекту «7 чудес України», який стартував у 2007 році. Його ініціатором і організатором виступає Фонд Миколи Томенка «Рідна країна». За словами експертів, відібрати фіналістів було непросто, оскільки в Україні налічується понад 400 міст і селищ з багатою історією та унікальними пам'ятками.

 

Нагадаємо, що Микола Томенко під час візиту до нашого міста в березні цього року обговорив з депутатами Верховної Ради і міською владою можливість участі Бердянська у проекті «7 чудес України». І ось через кілька місяців ідея втілилася в життя.

Як розповів на брифінгу з журналістами всеукраїнських ЗМІ Микола Володимирович, Бердянськ має власний неповторний колорит і архітектурне обличчя, які будуть цікаві туристам, а існуюча курортна інфраструктура дозволить місту зайняти гідне місце в ряду туристичних центрів України.

Наступним етапом акції (1 червня - 25 вересня 2016р.) стануть презентації відібраних міст і прес-тури, Інтернет-голосування на офіційному сайті і анкетування ста експертів. 27 вересня 2016 року, в День туризму, відбудеться оголошення переможців акції «7 чудес України: історичні міста та містечка». Після оголошення результатів Оргкомітет бере на себе зобов'язання протягом наступного року з метою популяризації фіналістів акції підготувати і випустити про них фільми, а також виготовити різноманітну поліграфічну продукцію.

До складу Оргкомітету увійшли: відомий український політик, історик і громадський діяч Микола Томенко - ініціатор акції, засновник Фонду «Рідна країна»; Любомир Михайлина - генеральний директор Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника; Віктор Набруско - секретар Національної спілки журналістів України; Олександр Харченко - генеральний директор Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ»; Анатолій Хостікоєв - народний артист України; Жанна Боднарук - заслужена артистка України.

Проголосувати за Бердянськ можна на сайті проекту «7 чудес України» за посиланням.

Джерело: Бердянська міська рада - офіційний сайт

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX