Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Громадський бюджет 2018: подано 42 проекти

З 3-го липня по 1-ше серпня тривав прийом проектів для участі в Громадському бюджеті 2018. За цей період всього подано 42 проекти на загальну суму 9,4 млн.грн, у тому числі 19 малих (від 100,0 тис.грн) на загальну суму 1,5 млн.грн, 23 – великих (від 101,0 тис.грн. до 500,0 тис.грн) на загальну суму 7,9 млн.грн. Про це на апаратній нараді в міськвиконкомі доповіла начальник управління економіки Юлія Орлова.

За категоріями подані проекти поділяються наступним чином:

  • Освіта - 16 проектів;
  • Охорона здоров’я - 4 проекти;
  • Культура та туризм - 4 проектів;
  • Комунальне господарство - 5 проектів;
  • Спорт - 4 проекти;
  • Навколишнє середовище - 3 проекти;
  • Соціальний захист - 3 проект;
  • Інше -3 проекти.

По територіях: мікрорайон Центр міста (6 проектів); Колонія - Макорти (4 проекти); Скловолокно – (4 проекти); Нагірна частина (3 проекти), Азмол – (2 проекти); Коса, Слобідка, військове містечко, ліски по одному проекту, 19 проектів стосуються всього міста.

8 проектів подавались для участі в Громадському бюджеті в минулому році, однак не набрали необхідної кількості голосів і в цьому році автори повторно направили свої пропозиції. З 30 авторів, які подали проекти для участі в Громадському бюджеті 2018, 15 брали участь в минулому році.

Варто відзначити, що кількість проектів, в порівнянні з минулим роком зменшилась. Не виключено, що повязано це з уомовами Положення про Громадський бюджет в Бердянську, в якому забороняються проведення капітальних робіт. На наступний рік пропонувалось переглянути цю позицію і збільшити обсяг Громадського бюджету, однак депутати міської ради не підтримали цю ініціативу.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX