Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Громадськість міста запрошується на круглий стіл та тренінг з написання громадських проектів, які фінансуватимуться з міського бюджету

На черговій сесії Бердянської міської ради 19 серпня було затверджено Положення про громадський бюджет (бюджет участі) у м.Бердянськ. Нагадаємо, бюджет участі – це частина бюджету міста Бердянська, з якого здійснюється фінансування визначених членами територіальної громади громадських проектів, які в результаті відкритого та прозорого голосування стали переможцями конкурсу.

Запровадження бюджету участі має сприяти налагодженню системного діалогу органів місцевого самоврядування м.Бердянськ із жителями, ініціативними групами, громадськими організаціями, що здійснюють свою діяльність на території міста та на благо його територіальної громади.

Загальний обсяг бюджету участі на бюджетний рік становить 1 млн 500 тис грн. Фінансуватимуться проекти членів територіальної громади міста Бердянська, реалізація яких можлива протягом одного бюджетного року. Це можуть бути малі проекти - з обсягом фінансування до 100,0 тис.грн включно, та великі - з обсягом фінансування від 100,0 тис.грн до 500,0 тис.грн.

У Бердянську 30 серпня відбудеться круглий стіл та тренінг з написання громадських проектів, які фінансуватимуться з міського бюджету, у рамках проекту “Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження” у частині надання допомоги у запровадженні бюджету участі в українських містах у рамках компоненту “Посилення практики участі громадян у бюджетному процесі на місцевому рівні в Україні”, який фінансується Проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “ЗМФІ-ІІ”.

Під час круглого столу “Громадський проект м. Бердянськ” із представниками органів місцевого самоврядування, місцевих жителів та громадських організацій будуть обговорені питання щодо посилення практики участі громадян у бюджетному процесі за рахунок використання сучасного елементу демократичного управління — бюджету участі. Присутні отримають відповіді на питання “Що таке громадський проект?”, ознайомляться з його основними засадами, етапами реалізації та особливостями функціонування/використання спеціалізованої електронної платформи подачі проектів, голосування та контролем за реалізацією.

Під час тренінгу “Практичні аспекти впровадження громадського бюджету в м. Бердянськ” представники громадськості та посадові особи відпрацюють навички щодо заповнення заявки громадянами на участь у конкурсі проектів громадського бюджету, буде проведена тренінгова вправа з відпрацювання комунікаційних навичок взаємодії при подачі та обробці заявок громадського бюджету, подальшої взаємодії авторів та виконавців проектів.

Круглий стіл та тренінг розпочнуться у вівторок, 30 серпня, о 10:00 у каб. №70 виконавчого комітету Бердянської міської ради. Запрошуються усі бажаючі.

 

Бердянська міська рада - офіційний сайт

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX