Навигатор

Інформаційна довідка щодо перевалки ВЕУ ПО ДП “БМТП”

Портовий оператор ДП “БМТП” обробляє унікальні вантажі – комплекти вітрогенераторів компаніі General Electric. Вага елементів конструкції складає до 90 тонн, діаметр — 4,3 метри і довжиною від 12 до 65 метрів. Лопасті, башти для вітрогенераторів виробництва General Electric вперше в історії розвантажуються в Бердянському порту. Тож, для подібного вантажу технологи держпідприємства розробили чіткий алгоритм дій докерів та використання техніки. ДП “БМТП” забезпечує вивантаження обладнання на складську площадку/причал з подальшим його відвантаженням на автотранспорт для вивезення з порту. ДП “БМТП” забезпечує якісне, в повному обсязі, з дотриманням технології виконання розвантажувально-навантажувальних робіт з ВЕУ.

Були реалізовані проекти компанії “Холлеман Україна” (генеральний підрядник компанії “General Electric”) стосовно перевантаження вітроенергетичного устаткування у режимі імпорту (далі ВЕУ) портовим оператором ДП “БМТП”: у 2018 році 1-й етап проекту Приморськ-1 - 26 комплектів загальною вагою 11,4 тисяч тонн; у 2019 році 2-й етап Приморськ-2 — 26 комплектів та подовжується реалізація проекту Запоріжжя-1 — 27 комплектів (вересень 2019 — квітень 2020). За 11 місяців 2019 року фактично перевантажено ВЕУ загальною вагою 28,1 тисяч тонн.

Рівень роботи портового оператора ДП “БМТП” був високо оцінений компанією GE Renewable Energy та було прийнято рішення про подовження співпраці щодо реалізації нових проектів:

- підтверджений та готовий до реалізації проект Запоріжжя - 2-3 — 110 комплектів ВЕУ. Початок реалізації проекту — травень 2020 року;

- підтверджений та готовий до реалізації проект Софія — 1 — 90 комплектів ВЕУ. Початок реалізації проекту - травень 2020 року;

- підтверджений та готовий до реалізації проект Акимівка — 11 комплектів ВЕУ. Початок реалізації проекту - жовтень 2020 року.

Ці проекти будуть реалізовуватись компанією GE та GOLDEN WIND спільно з компанією “Холлеман Україна”. Також розглядається можливість реалізації інших проектів через Бердянський морський порт.

Додатково отримана пропозиція компанії “Фарконт Проджект” щодо перевантаження імпортного важковагового, негабаритного обладнання для ліній електропередач — трансформатори та комплектуючі до них у кількості 5 комплектів, вагою біля 216 тонн.

На сьогодні ми можемо завірити, що портовий оператор ДП “БМТП” повністю виконує умови договору з перевалки імпортного вітроенергетичного устаткування, як в частині інтенсивності виконання вантажних робіт, так і в їх якості. Керівництво ДП “БМТП” постійно працює над збереженням існуючих вантажопотоків і залученням до перевалки додаткових обсягів вантажів.

 

 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX