Навигатор

Керівник ДП “БМТП” Микола Таранов заручився підтримкою Голови ЗОДА та міського голови в залученні вантажів

Нещодавно у місті Запоріжжя відбулася зустріч керівника ДП «Бердянський морський торговельний порт» Миколи Таранова з головою Запорізької обласної державної адміністрації Олександром Старухом. Відбулись зустрічі і з міським головою Валерієм Барановим.

З ряду об'єктивних та суб'єктивних факторів на підприємстві склалася складна економічна ситуація, тому на сьогодні дуже гостро стоїть питання залучення втрачених та нових вантажопотоків.

На зустрічі мова йшла про стратегію залучення додаткових замовлень, створення умов для експорту продукції підприємств Запорізької області крізь єдиний порт в регіоні, а саме державну стивідорну компанію Державне підприємство “Бердянський морський торговельний порт”. Обговорено перспективи відновлення перевантаження металопродукції, глини та ін. вантажів.

Микола Таранов підкреслив велику зацікавленість в реалізації проекту вітроенергетики ''Зофія'' в порту Бердянськ, що дасть змогу на тривалий час стабілізувати ситуацію на підприємстві. На теперішній час ДП “БМТП” має успішний досвід з обробки комплектів вітроелектростанцій, висококваліфікованих фахівців, розроблену відповідну технологію, технічні засоби, складські майданчики необхідної площини для реалізації всього проекту “Зофія” у Бердянському порту.

Підприємство є великим платником податків, який забезпечує податкові надходження, як до державного бюджету, так і до бюджету м. Бердянськ.

Раніше ДП «БМТП» уже брав участь у реалізації в нашій області проектів «Приморська ВЕС-1», «Приморська ВЕС-2» та «EuroCape». Сьогодні ж мова йде про можливу участь у перевалці і зберіганні комплектуючих до ще одної вітрової станції на території Якимівської та Кирилівської громад. Це може принести близько 52 млн. грн. до державного бюджету та 5 млн. до бюджету м. Бердянськ, дозволить створити додаткові робочі місця в Запорізькій області, покращить соціальний стан у м.Бердянськ та забезпечить стабільну роботу самого порту.

Очільником Запорізької обласної державної адміністрації Олександром Старухом дуже уважно розглянуті всі підняті питання, наголошено щодо повної підтримки ДП “БМТП” та запропоновано створення робочої групи для координації зусиль на збереження цього унікального для регіону підприємства.
Крім того, заходи зі стабілізації економічного становища на підприємстві Микола Таранов обговорив і з міським головою Валерієм Барановим, який запевнив портовиків, що з боку міської влади державному порту буде надаватись всебічна підтримка. Цей намір очільник міста підтвердив і на своїй першій прес-конференції в якості міського голови.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX