Навигатор

Ключові тези з прес-конференції мера Володимира Чепурного

В Бердянську може з'явитись льодова арена

Міський голова Володимир Чепурний на традиційній зустрічі з журналістами міста озвучив перспективи майбутнього футбольного стадіону “Азовець”. На футболі полі представники міської влади розраховують побудувати хокейний палац. Лише проект такого палацу коштує 1,5 мільйона гривень. Скільки вартуватиме будівництво, можна лише уявити і сума буде вираховуватись восьма нулями. Однак, міський голова Володимир Чепурний наголосив, що з цією ідеєю до керівництва міста звернувся Президент Федерації хокею України.

 

 "Кошти на будівництво хокейного палацу буде шукати Федерація хокею. Планується, що проект буде реалізовано за рахунок Державного фонду регіонального розвитку. Від необхідно надати проектно-кошторисну документацію і долучитись до будівництва на умовах співфінансування," - пояснив Володимир Чепурний.Терміни реалізації проекту, міський голова не уточнив. Однак зрозуміло, що це проект на дальню перспективу.

В Бердянську передано в оренду 33 пляжі і більшість їх власників ігнорує умови благоустрою

Такі попередні висновки озвучила заступник міського голови Оксана Деєва. Впродовж літа ситуацію на пляжах моніторила спеціально створена комісія. За її попередніми висновками на всіх орендованих пляжах відсутні буйки, рятувальні пости, фонтани з питною водою. Після опрацювання всіх матеріалів, які назбирала комісія, чиновники визначаться з подальшими діями. Зі злісними порушниками договоре оренди продовжувати не будуть.

Підготовка до навчального року: з 21-го серпня комісія перевірить готовність шкіл до прийому учнів

Комісія мерії з 21-го серпня почне об'їзд бердянських шкіл з моніторингом стану готовності учбових закладів до нового навчального року. Однак, вже сьогодні зрозуміло, що в чотирьох школах (№1, №2, №4, №11) ремонтні роботи триватимуть до кінця листопада. На цих об'єктах проводиться ремонт в рамках міжнародної програми GIZ.

До кінця року рух вантажівок з перегрузом буде заборонено

Практично на кожній зустрічі журналістів з міським головою постає питання маршрутів руху вантажівок з зерном, які прямують в порт та прибирання зерна на вулицях міста. Міський голова Володимир Чепурний наголосив, що з минулого тижня моніторингом за пересуванням вулицями міста вантажівок із зерновою продукцією пильно стежать відповідно служби. Мер висловив сподівання, що остаточне рішення проблеми буде знайдено до кінця року.

Пожежні гідранти — в кожен мікрорайон

До наступного літа міська влада планує винести максимально засвоїти уроки цьогорічних пожеж в різних мікрорайонах міста, щоб зменшити їх кількість в 2018-му році. Території сільгосп угідь, вільні земельні ділянки, схили гори влітку побили рекорди по загорянню. Цьогорічні пожежі продемонстрували всі недоліки в роботі МНС. Долаючи вогонь, рятувальникам доводилось повертатись до місць базування для заправки водою. Звичайно, це сильно ускладнювало боротьбу зі стихією. До літа 2018-го року міський голова Володимир Чепурний планує обладнати гідрантами мікрорайони міста. Крім того, буде створена спеціальна робоча група, яка визначить найбільш вразливі ділянки для загоряння, а фахівці мерії посилять контроль за покосом трави.   

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX