Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Конкурси на літню торгівлю, ремонт доріг, прогнози по берегозахисній смузі Бердянська — ключове з прес-конференції мера Володимира Чепурного

На наступному тижні відбудеться розширена нарада з приватними підприємцями, щодо умов та особливостей проведення літньої торгівлі, також на наступному тижні планується розпочати ремонт доріг, чиновники мерії розраховують затвердити берегозахисну смугу в квітні - про це та інше йшлося під час щотижневої зустрічі міського голови з журналістами.

Аукціони на право торгівлі в центрі міста

27-го березня, орієнтовно, планується проведення перших аукціонів на право розміщення тимчасових споруд в центральній частині міста в рамках ярмарку 2017-го року, - повідомила заступник мера Ірина Плющій. На наступному тижні підприємцям оголосять вартість розміщення малих архітектурних форм, представлять схему їх розміщення та оголосять основні вимоги влади до зовнішнього вигляду тимчасових споруд.

Ремонт доріг

Нинішній стан доріг в Бердянську викликає серйозне невдоволення в автомобілістів — глибокими ямами практично усіяні всі міські автошляхи. Володимир Чепурний повідомив, що вже з наступного тижня розпочнеться ямковий ремонт доріг. Крім того, юристи мерії працюють над документом про сумісну діяльність із зернотрейдерами, в якому будуть врегульовані маршрути пересування великогабаратних автомобілів вулицями міста.

Берегозахисна смуга Бердянська

За інформацією заступника міського голови Оксани Деєвої берегозахисна смуга Бердянська вже пройшла затвердження всіх необхідних інстанцій і наразі перебуває в київському Держгеокадастрі. У відповідності з чинним законодавством свій висновок дана служба має винести впродовж одного місяця. Спеціалісти мерії розраховують, що берегозахисна смуга Бердянська буде затверджена на черговій сесії міської ради в квітні.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX