Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Кримінальна хроніка Бердянська за 23 листопада

У середу 24 листопада, до чергової частини надійшла 51 заява від громадян. Тяжких злочинів допущено не було. Нарядами керував старший інспектор Володимир Осадчий.

Шахрайство

Так до Бердянського міськвідділу поліції звернувся місцевий житель, 1987 року народження, який, маючи потребу в грошах і сподіваючись на кредит, прочитав на стовпі об’яву про надання допомоги в отриманні довідки про доходи. Подзвонив по вказаному телефону - там підтвердили таку послугу, але зажадали щоб він перерахував на вказаний рахунок певну суму. Не ясно на яку позику розраховував потерпілий, але шахраям він «віддав» 3000грн. Після чого зв'язок з «помічниками» перервався. Поліція в котрий раз попереджає про неприпустимість такого рівня довіри до голошень на стовпах.

Ще одній нашій землячці – жительці с.Нововасилівка, 1981 року народження, 21 листопада подзвонив невідомий, який, представившись працівником служби безпеки банка, повідомив, що «з її картки хтось намагається зняти кошти» і поросив назвати номер картки - «щоб її заблокувати». Необізнаність громадянки коштувала їй 3400грн, які щезли з її картки після того, як вона надала інформацію невідомому.

Крадіжки

Необережність жителя вул.Халтуріна, 1967 року народження, коштувала йому велосипеда «Україна», зеленого кольору, який він залишив без нагляду близько 21 години в районі магазина по вул.Пугачова. Збиток склав 800грн.

Телефони довіри: 4-72-02 – приймальна начальника відділу поліції, 3-51-02- чергова частина, 102 – цілодобово, безкоштовно з усіх видів зв’язку. Будьте обачні, всього вам найкращого.

Прес-служба Бердянського відділу поліції, Ігор Горецький

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX