Навигатор

Кримінальна хроніка Бердянська за 28 вересня

Минулої доби нарядами керував старший інспектор Олександр Тулуків. Зареєстровано 64 звернення громадян, в тому числі і тяжкі.

Пограбування

Після півночі до відділку звернувся житель м.Харкова, 1984 року народження, із заявою, що в період з 22 до 23 години 28 вересня, повертаючись додому після вживання алкогольних напоїв в гаражі по вул. Таганрозька, в районі ЗОШ № 7 на нього напали невідомі молоді хлопці. Крім заподіяння тілесних ушкоджень постраждалий також заявляє про зникнення грошей в сумі 1300 грн. Ще вчора близько 20-ї години в міськлікарню з тілесними ушкодженнями і значним вмістом алкоголю в крові від магазину «Оскар» по вул. Франко, був доставлений житель у. Крилова, 1988 року народження. За обома фактами розпочато кримінальні виробництва, просимо відгукнутися можливих свідків.

Крадіжки

З квартири за адресою вул. М.Шоссе, 101 невідомі, шляхом підбору ключа, викрали пилосос «LG», мікрохвильову піч «Delfa», завдавши збитків на суму 5000 грн. А з домоволодіння по вул. Правди, с. Дмитрівка, поки невстановлені зловмисники викрали сокиру, сокиру-колун, молоток-кувалду.

Шахрайство

Житель міста Бердянська, 1974 року народження, в якості передоплати перерахував на зазначений рахунок 2600грн. за автомобіль, оголошення про продаж якого вичитав в інтернеті. На жаль, найчастіше в таких випадках гроші зникають в невідомому напрямку.


Сподіваємося, що отримана інформація буде вам корисна. Наші телефони довіри: 4-72-02 - приймальня начальника відділу поліції, 3-51-02 - чергова частина, 102 - цілодобово, безкоштовно зі всіх видів зв'язку. Сюди ви можете повідомляти про всі правопорушення свідками яких стали або, якщо у вас є інформація про намір їх здійснення. Всього вам доброго.

Прес-служба Бердянського відділу поліції

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX