Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Медики закликають школярів та їх батьків активніше проходити профогляд

Напередодні старту нового навчального року медики Бердянська звертаються до батьків школярів активніше проходити профогляд.

Загалом один педіатр оглядає в середньому 70 учнів загальноосвітніх шкіл за прийом. У зв’язку з цим виникають певні складнощі з прийомом пацієнтів. Лікарі проводять прийоми з квітня, однак основний наплив школярів припадає на останній місяць літа. Станом на 26 серпня лише 30% школярів пройшли профогляд, тобто це 2348 учнів з 8722 дітлахів, які навчаються в загальноосвітніх закладах міста.

Заступник головного лікаря міськлікарні Олена Пулькіна також повідомила про необхідність визначення групи здоров’я дитини для відвідування уроків фізичної культури. В разі, якщо спостерігаються проблеми із самочуттям школяра, медики визначають допустимий рівень навантажувань і, можуть звільнити від відвідування уроків фізкультури.

Крім того, Олена Пулькіна зазначила, що з 1230 першокласників 10 дітей не пройшли процедуру вакцинації. Медик закликала батьків ретельно зважати всі загрози здоров’ю дитини, які можуть виникнути через відсутність щеплень.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX