Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

“Метінвест” задоволений співробітництвом з ДП “БМТП”

Про це стало відомо з отриманного держстивідором листа за наслідками перевірки, яку здійснювала мобільна група представників “Метінвесту” в портах-партнерах.

Зокрема, у відношені ДП “БМТП” у звіті сказано, що стосовно “розміщення на складі квадратної заготовки, холодно- і гарячекатаної продукції, відкритого і критого зберігання до порту зауважень немає. За період після останнього відвідування порту в жовтні 2017 року, в порту досягнута вражаюча позитивна динаміка забезпечення збереження якості зберігається металопродукції. Всі зауваження, зроблені мобільною групою, були враховані, по ним були розроблені і затверджені доповнення до РТК, з персоналом порту була проведена роз'яснювальна робота.

Крім цього під керівництвом порту регулярно проводяться «дні якості». Найбільшого прогресу досягнуто в розміщенні г/к листа. Забруднення листа, що знаходиться на складі, залишками ватажів, що раніше перевозилися в вагонах,  мінімальне - при розміщенні листа на складі бруд змітається. До розміщення листа зауважень немає.

Також відзхначається, що “значна частина х/к продукції розміщується в складі критого зберігання. До розміщення рулонів в критому складі - зауважень немає:

Пошкодження витків г/к рулонів, пошкодження упаковки х/к рулонів, обриви пакувальних стрічок, відклеєними ярлики на рулонах виробництва «Запоріжсталь», зустрічаються в одиничних випадках.

Таким чином стороннім аудитом знову підтверджено ретельність і професіоналізм роботи управлінського персоналу і колективу вантажного району  ДП “БМТП”

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX