Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Міська влада готує документи для оформлення кредиту на 10 млн. євро під реконструкцію системи водопостачання

Представники міської влади готують документи для оформлення кредитної заявки в Європейський інвестиційний банк. Планується запросити кошти від 10-ти мільйонів євро. Кредит буде оформлено під новостворене комунальне підприємство «Керуюча компанія «Водоканал» на реконструкцію системи водопостачання та водовідведення.

Необхідність отримання кредитних коштів представники міської влади пояснюють крайньою потребою проведення капітального ремонту системи водопостачання міста – очисних споруд, водогонів, каналізаційних колекторів, насосних станцій та ін. споруд. Наразі фахівці виконкому вивчають вимоги до надання необхідної документації та умови кредитування.

З озвученої чиновниками інформації – кредит можна отримати з відстрочкою погашення на 8 років, однак це не стосується виплати процентної ставки, яка становить 1,67% + інші нарахування (точна сума відсотків стане відома після вивчення всієї документації). Кредитний договір буде трьохстороннім – в якому КП «Водоканал» буде позичальником, Європейський інвестиційний банк кредитором, а міська влада міста в особі мера поручителем.

В разі отримання кредитних коштів представники влади визначатимуть першочергові заходи з проведення реконструкції.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX