Навигатор

Міські заходи у зв’язку із Днем пам’яті жертв голодоморів

До Дня пам’яті жертв голодоморів у нашому місті спільно з громадськістю планується проведення загальноміської акції «Запали свічку пам'яті».

26 листопада протягом дня відбудеться покладання квітів, представниками місцевого самоврядування, установ та організацій, навчальних закладів, громадськістю міста на перехресті вул. Європейська-Північна (мікрорайон «Скловолокно» у парковій зоні біля пам’ятного знаку «Жертвам Голодомору»).

З 15.50 до 16.30 на площі перед міським Палацом культури ім. Т.Г. Шевченка відбудеться загальноміська акція «Запали свічку» з нагоди Дня пам'яті жертв голодоморів в Україні із запаленням лампадок. В акції візьмуть участь представники органів місцевого самоврядування, підприємств, установ,  політичних партій, громадських організацій, духовенства, молоді та студентства.

26 листопада на вшанування пам’яті жертв голодоморів буде приспущено Державний Прапор України на підприємствах, установах та організаціях усіх форм власності, обмежені розважальні, спортивні та культурно масові заходи.

О 16.00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання на вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу, зупинка руху громадського та приватного транспорту з подаванням відповідних звукових сигналів.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX