Навигатор

Міський голова Бердянська розпочав звітувати перед мешканцями міста

Результат своєї роботи за останній рік, першим в місті Володимир Чепурний розповів мешканцям Азмолу. В Центрі культури і мистецтв “Нафтохімік”, ввечері 18-го жовтня відбулась звітна зустріч керівництва міста з азмолівцями.

За останній рік в Бердянську відремонтовано 65 доріг. В цей перелік включено роботи, які виконувались за кошти міського бюджету і субвенцій з державного та обласного бюджетів. Близько 6 мільйонів гривень виділено в цьому році на ремонт внутрішньодворових територій. 14 мільйонів гривень — на реконструкцію тротуарів та оновлення зупинок. Проводяться тендери на закупівлі 30-ти дитячих ігрових майданчиків.

Також міський голова розповів про фінансування ремонту в дитячих садочках та міських школах, безкоштовне харчування для дітей 1-4 класів, оновлення обладнання та меблів в учбових закладах. Триває реконструкція мереж зовнішнього освітлення, відновлюється освітлення у дворах будинків.

В мікрорайоні Азмол відремонтовано дороги по вул. Я. Мудрого, Степанянца, Хіміків, Потійській та ін. КП “Міськсвітло” відновило зовнішнє освітлення на вулицях та у внутрішньо-дворових територіях. Реконструюються тротуари. Проведено ремонт в гімназії №3 “Сузір'я”, в дитячих садочках, відкрито групу та клас інклюзивної освіти. Завершено будівництво сходів з Азмолу на Ліски та ін.

В другій частині зустрічі мешканці мікрорайону ставили запитання міському голові. Декілька разів меру вказали на невідповідність його доповіді про ремонт тротуарів та внутрішньо-дворового освітлення з реальним станом речей. Мешканців не задовольняє якість прибирання мікрорайону, періодичність покосу трави, робота КП “Коменерго” та “Міськліфту”. Всі запитання мер міста пообіцяв проаналізувати та зробити відповідні висновки.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX