Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Міський голова представив колективу відділу освіти нового керівника

З 1 вересня приступив до виконання своїх обов’язків новий начальник міського відділу освіти. Ним став Володимир Миколайович Ліпський. Нового керівника колективу представив міський голова Володимир Чепурний. Але на початку він привітав усіх присутніх із початком нового навчального року та Днем знань, а також подякував за роботу колишньому начальнику відділу освіти Наталі Лазуренко.

“Хочу подякувати Наталі Олександрівні за нашу спільну роботу та побажати їй добра, здоров’я і благополуччя. Коли вона із посади головного спеціаліста стала начальником відділу - їй було спочатку важко. Я це бачив, дивився, як вона працює. Вона дуже гарна людина — відповідальна та порядна і вона залишається у нашій команді” - відзначив міський голова.

Володимир Павлович, спілкуючись із спеціалістами відділу освіти, торкнувся і питання директорів шкіл:

“Мені дуже не подобається позиція директорів шкіл та дошкільних закладів. Коли директори шкіл збирають з батьків кошти на ювілей школи або директора, на придбання телевізорів для першокласників — мене це дивує та обурює. Звертаюся до вас та до нового керівника відділу — давайте наводити порядок. Я буду у цьому питанні дуже жорстоким. Для мене немає поганих та хороших. Для мене є порядна людина, професіонал своєї справи. І не важливо — якої він партії, чи якого кандидата підтримував на виборах. Я вірю, що разом із новим керівником Володимиром Миколайовичем, Наталею Олександрівною та усіма вами нам вдасться зробити все”.

Новий керівник міського відділу освіти Володимир Ліпський 18 років керував районним відділом освіти, закінчив Бердянський педагогічний інститут за спеціальністю загальнотехнічні дисципліни та Дніпропетровський інститут державного управління. У квітні 2016 року був призначений керівником Станції юних техніків.

“Я докладу усіх зусиль, свої знання та досвід, щоб відділ освіти працював на найвищому рівні. Ми примножимо найкращі традиції, які існують. Я впевнений, що відділ освіти вас не підведе. Ми будемо усі працювати на благо громади міста Бердянська” - запевнив від імені колективу Володимир Ліпський.

Бердянська міська рада - офіційний сайт

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX