Навигатор

НАБУ планує перевіряти усіх кандидатів у судді ВСУ

В повідомленні НАБУ йдеться про те, що співробітники бюро долучаться до процедури відбору суддів до нового Верховного Суду. Новину повідомляє «Преса України».

Наразі вже відомо, що співробітники НАБУ будуть перевіряти всіх учасників відбору на посади суддів ВСУ стосовно корупційних ризиків відповідних осіб. Також відомо, що саме про таку участь НАБУ домовились директор бюро Артем Ситник та голова ВККС Сергій Козьяков.


«Зокрема, НАБУ оцінюватиме претендентів на наявність корупційних ризиків. Про таке 9 листопада домовилися директор Бюро Артем Ситник та голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККСУ) Сергій Козьяков, обговорюючи деталі співпраці у цій царині», - сказано у повідомленні.


Крім того відзначається, що НАБУ як правоохоронний орган, який виконує також аналітичну функцію, братиме активну участь в процесі формування Верховного Суду України.

Варто відзначити, що раніше директор НАБУ Артем Ситник запропонував НАЗК скористатися технічними можливостями НАБУ для перевірки електронних декларацій чиновників і політиків.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX