Навигатор

Німецький уряд подарував Бердянську комп’ютерну техніку

Вже рік триває співпраця Бердянська з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ). По деяких проектах ця співпраця вже переходить у практичну реалізацію. Так, у рамках проекту “Підтримка органів місцевого самоврядування України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб” Німецький уряд подарував Бердянську комп’ютерну техніку. Цьому передувало підписання 18 серпня 2016 року меморандуму про співпрацю між виконавчим комітетом Бердянської міської ради та GIZ, яке відбулося у Запорізькій обласній державній адміністрації. І вже сьогодні, 17 жовтня, 12 комплектів сучасної комп’ютерної техніки - починаючи від мишки та закінчуючи принтерами та сканерами - було передано центру надання адміністративних послуг “Єдиний офіс”. Це подарунок від німецького уряду тим громадам, які взяли на себе найбільше навантаження по прийому вимушених переселенців. У Бердянську більше 20 тисяч офіційно зареєстрованих переселенців.

Передача техніки відбулася у присутності в.о. міського голови, секретаря міської ради Олексія Холода, керуючої справами виконкому Олени Фойт, координатора проекту у Запорізькій області Вікторії Василенко, начальника відділу інвестиційної та міжнародної діяльності Наталі Криворучко та начальника центру надання адміністративних послуг “Єдиний офіс” Лариси Лаби.

Олексій Холод подякував координатору проекту Вікторії Василенко за такий необхідний подарунок у роботі з надання послуг мешканцям міста та ВПО.

Як відзначила начальник відділу інвестиційної та міжнародної діяльності Наталя Криворучко, для Єдиного офісу буде також передано ліцензійне програмне забезпечення. А наступним кроком практичної реалізації проекту стане передача програмного забезпечення та “Електронної черги” для управління праці та соціального захисту населення. Нагадаємо, це стало можливим завдяки перемоги Бердянська у березні 2016 року у проекті Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) у напрямку міні-грантів, вартість яких до 500 тис грн.

Бердянська міська рада - офіційний сайт

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX