Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Нові комп'ютери для шкіл, медичні препарати та камери спостереження для міськлікарні — результати конкурсних торгів

Нові комп'ютери для шкіл, медичні препарати та камери спостереження для міськлікарні — результати конкурсних торгів

Три масштабних конкурси провели у виконкомі члени комісії по закупівлям. За їх результатами були визначені переможці, які поставлять комп'ютери для загальноосвітніх шкіл міста, медичні препарати та камери спостереження для міськлікарні.

Частину коштів державної субвенції на освіту, яку днями отримав Бердянськ, направили на закупівлі компютерів для шкіл міста, загальною вартістю 190 тисяч гривен. Всього буде придбано 24 одиниці техніки.

П'ять спірографів загальною вартістю 55 тисяч гривен, п'ять стерилізаторів повітря на сумму 42 тисячі 705 гривен, матеріали для накладення для швів на 31 тисячу гривен закупили для міськлікарні.

Крім того, для міськлікарні за 198 тисяч гривень закупили камери відеоспостереження (в цю суму входить і їх монтаж) для приймального відділення та подвір'я. За словами головного лікаря Дмитра Єгорова встановлення відеоспостереження в приймальному відділенні необхідно для дотримання правопорядку пацієнтами, адже неодноразово фіксувались випадки нападів асоціальних осіб на лікарів. Відео буде використовуватись лише в разі необхідності і, за необхідності, буде передаватись правоохоронцям. У відкритому доступі його не буде.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX