Навигатор

Нові правила пасажирських перевезень, альтернативні види опалення в системі освіти — ключові рішення виконавчого комітету

Результати конкурсу пасажирських перевезень затвердили на засіданні виконавчого комітету. Вони вступають в силу з 18-го липня. Затвердили також ініціативу ТОВ “Бердянськтеплосервіс” по встановленню котелень альтернативного палива для обігріву в чотирьох школах і двох дитячих садочках.

Затверджено результати конкурсу пасажирських перевезень

26-го червня в мерії визначили переможців конкурсу на право надання послуг з пасажирських перевезень в Бердянську. Їх результати затвердили на засіданні виконавчого комітету в мерії. За словами начальника транспортного відділу виконкому Ірини Удовиченко, оновлені вимоги та укладені договори з підприємцями вступають в силу з 18-го липня. Нагадаємо, основними підсумками конкурсу стала домовленість між владою та підприємцями про оновлення транспорту (заміну старих автобусів на нові, які оснащені двома автоматичними дверима), встановлення відеорегістраторів, направлених в салон, з метою підвищення культури спілкування водіїв з пасажирами.

Альтернативні види палива в освітніх закладах

ЗОШ №4, №5, №7 і №7, а також ДНЗ №40 і №35 обладнають автоматичними блочними котельнями на пелетах. Інвестор зобов'язався за власний кошт встановити обладнання та фільтри для очистки повітря. В такий спосіб планується скоротити витрати на оплату послуг з теплопостачання, а також зменшити викиди в атмосферу.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX