Навигатор

Обмеження проїзду на заповідну територію Коси та демонтаж колонок – ключове із засідання земельної комісії

На черговому засіданні депутатської комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології депутати рекомендували затвердити на сесії міської ради встановлення 5-ти шлагбаумів на Косі та провести інвентаризацію колонок з водою.

 

Ініціатива встановлення шлагбаумів для проїзду по заповідній території Коси належить Національному Приазовському парку. Профільна депутатська комісія заслухала фахівців виконкому, які виносять на розгляд сесії міської ради проект рішення, згідно якого встановлюються 5 шлагбаумів на заповідній території. За словами фахівців, слідкувати за шлагбаумами будуть самі мешканці Коси. За підрахунками спеціалістів для встановлення шлагбаумів необхідно виділити з міського бюджету 20 тис. грн.

Фахівці КП «Бердянськводоканал» продовжують заходи щодо оптимізації втрат води із центральної системи водопостачання. На думку комунальників левову частку втрат складає несанкціонований забір води на колонках.

"Згідно представлених даних однією колонкою офіційно може користуватись один чоловік, іншою 10 будинків", - відзначила Ірина Шелепова.

На засіданні комісії жодного рішення щодо демонтажу колонок чи виділення коштів на встановлення лічильників прийнято не було. Голова комісії Володимир Безверхий закликав співробітників виконкому до депутатського дня підготувати чіткий аналіз кількості офіційно зареєстрованих користувачів по кожній зі 107 колонок.

Крім того, члени комісії підтримали ініціативу спеціалістів виконкому щодо виділення 1,5 млн. грн. на погашення частини заборгованості по заробітній платні на КП «Бердянськводоканал». Загальна сума боргу складає 4 млн. грн.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX