Навигатор

Офіційно! Осадка для суден в порту Бердянськ 7.8 м

БФ ДП "АМПУ" офіційного оголосила про збільшення прохідної осадки в порту Бердянськ. На підхідному каналі та в акваторії її збільшено на 10 см і наразі вона становить 7.8 м.

Багаточерпаковий земснаряд “Dunay” з трьома шаландами та самовідвозним землесосом “UMD HERCULES” “Спеціалізованого технічного бюро “Азімут””, яке проводить експлуатаційне днопоглиблення в порту Бердянськ з серпня минулого року, виконало роботи на 35-40%. Загальний обсяг робіт, згідно з договором, становить 1,85 млн. куб.м. Начальник Бердянської філії АМПУ Олександр Барчан наголосив, що оголошена прохідна осадка 7.8, поки що, не на всіх ділянках акваторії, однак роботи тривають. Очікується, що вже наприкінці березня — початку квітня, глибини в порту Бердянськ будуть доведені до паспортного рівня — 7.9 м.

Керівник ДП “БМТП” Олександр Трощенков підкреслив, що підвищення глибин має особливе значення для державного порту, адже ця проблема була одним з факторів, який вплинув на падіння рівня вантажообробки. Портовики розраховують, що робота днопоглиблювального флоту дасть свої результати вже найближчим часом і традиційні для Бердянського порту вантажі повернуться.

Представники приватних портових операторів відзначили неординарність події і також висловили сподівання, що рівень вантажообробки почне зростати. Присутній на нараді заступник міського голови Григорій Горячов привітав портовиків з цією значимою подією та висловив готовність максимально сприяти, в межах своїх повноважень, у відновленні попередніх рівнів вантажообробки в порту Бердянськ.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX