Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Під час проведення Дня донора 83 бердянця здали 42 літри крові

Про це на щотижневій апаратній нараді розповів головний лікар КЗ “Бердянська станція переливання крові” ЗОР Михайло Карий.

 В Україні катастрофічно не вистачає донорської крові. Так, наприклад, за словами Михайла Івановича, у 2015 році в Україні було заготовлено 400 тон донорської крові при потребі 700-730 тон. У всьому світі 14 червня проводиться день донора. У Бердянську у цьому році він проходив протягом двох днів. Станцію переливання крові відвідали 83 бердянця. Було заготовлено 42 літри консервованої крові, з якої було отримано 19,7 літрів еритроцитів та 19,8 літрів плазми. Кожен донор отримав доплату до компенсації на харчування.

Під час апаратної наради з нагоди Дня донора заступник міського голови Юлія Дойнова вручила і ряд нагород. За активну участь в донорському русі та залученні жителів міста до донорства грамотою міського голови нагороджений головний лікар КЗ “Бердянська станція переливання крові” ЗОР Михайло Карий. Подяку міського голови оголошено донорам міста Бердянська: Суржинській Катерині, Івановій Любові, Комісаровій Тайрі, Конько Олегу, Пащевському Олегу, Регуш Сергію, Саричевому Олексію та Скуйбіді Юрію, - повідомляє офіційний сайт Бердянської міської ради.

 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX