Навигатор

Підміна понять: міська влада намагається уникнути офіційного розірвання побратимських відносин з містами РФ

На черговій сесії міської ради №10 фракція «Батьківщина» ініціювала розірвання побратимських відносин з містами Одінцово, Кізляр та Улан-Уде. Однак, депутати вирішили перенести розгляд даного питання до наступної сесії. В кінці червня депутати розгянуть проект рішення, щодо визнання Росії країною-агресором, однак розривати побратимські відносини не збираються.

На офіційному сайті міської ради опублікували перелік проектів рішень, які виносяться на розгляд сесії міської ради, яка відбудеться 31-го червня. Під номером 54 значиться питання "Про підтримку Постанови Верховної Ради України від 27 січня 2015 року № 129-VIII "Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором".

 

Згідно документа депутатам міської ради пропонується підтримати декларативну заява, щодо визнання Росії-країною агресором. Це, безумовно, продемонструє відношення місцевих народних обранців до війни на Сході України, однак, в той же час, не означає, що міська влада розірве побратимські відносини з містами-побратимами РФ. Тобто, представники влади не використають свої повноваження в повному обсязі і, юридично, на папері, Бердянськ залишатиметься побратимом з Одінцово, Кізляром та Улан-Уде.
В разі позитивного затвердження проекту № 54 у представленому вигляді, навряд чи відносини з вказаними містами можна буду розцінювати як дружні. Тому абсолютно не зрозуміло, чому представники влади не дослухались до пропозицій, які виносили на розгляд депутатського корпусу представники фракції «Батьківщина» під час минулої сесії.
Подібні дії міської влади нагадують багатовекторну політику зі спробою вгамувати запити міських патріотів і в той же час остаточно не розсваритись з росіянами.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX