Навигатор

Підсумки і перспективи: керівництво ДП “БМТП” і профспілки підприємства звітували і розповіли про плани на поточний рік (оновлено + відео)

У вівторок, 30 січня, заступники директора та керівник підприємства Богдан Бабець разом з головою профспілкової організації Василем Гривко  відзвітували за виконану роботу в минулому році і розповіли про перспективи поточного року.

За інформацією заступника директора з економіки Олександра Клименкова, річний план вантажообробки у 2017 році виконано на 56% від запланованого, перевантажено 1,4 мільйони тонн вантажів. Отримано доходів 288 мільйонів, в бюджети всіх рівнів перераховано 150 млн., чистий прибуток склав 24,5 млн. Середня зарплата по підприємству за рік склала 9,6 тис. гривень.

Причинами падіння вантажообробки,  Олександр Клименков вбачає в цілому комплексі об'єктивних обставин - несвоєчасному проведенні днопоглиблювальних робіт, незаконному будівництві мосту через Керченську протоку та незадовільну роботу Укрзалізниці.

В минулому році було відремонтовано 11 портальних кранів на 24 мільйони гривень. В 2018-му планується отримати ліцензію і більшість цих робіт проводити силами внутрішньопортової механізації. Крім того, на цей рік заплановано провести ремонт залізничних колій на 3-4 причалі. В березні-квітні очікується надходження ще одного навантажувача “Кальмар” та придбання техніки для перевантаження зернових. Остання інвестиція буде впроваджена з розрахунком на зменшення вартості перевантаження зернових вантажів. Її вартість окупиться після перевалки 600 тисяч тонн вантажів.

В плані на наступний рік закладено перевалку вантажів на рівні 1,7 мільйонів тонн. Основними видами вантажів, з якими працюватиме “БМТП” - металопродукція, глина та зернові. Крім того, в.о. заступника директора Сергій Онуфрієнко наголосив, що є перспективи повернення шроту та нафтопродуктів.

Скорочення штату не передбачається. На цьому акцентували увагу і керівник підприємства Богдан Бабець і голова профспілкового комітету Василь Гривко. Чисельність працівників станом на сьогодні становить 1100 чоловік, планується, що у зв'язку з виходом на пенсію та звільненнями за власним бажанням їх чисельність скоротиться до 1068 осіб.

Співробітники підприємства висловили невдоволення падінням обсягів вантажообробки і скороченням заробітної платні. Відповідаючи на ці запитання Богдан Бабець наголосив, що з 1-го січня всім працівникам було підвищено заробітну платню на 20%, окрім керівника. Також Богдан Михайлович наголосив, що з усього штату  помічників директора в “БМТП” працює одна особа.

Бригадир комплексної бригади докерів-механізаторів Микола Ярмоленко також поцікавився про взаємовідносини з приватними портовими операторами, які працюють в порту і своїми автівки суттєво пошкоджують дороги та залізничні колії. За словами Богдана Бабця, з цими суб'єктами господарювання укладено договори і вони компенсують “БМТП” витрати на утримання інфраструктури. Цих коштів має вистачити на ремонт інфраструктури.

Голова профспілкового комітету Василь Гривко повідомив про основні показники роботи в минулому році. Основними видами видатків стали оздоровлення дорослих та дітей (всього відпочило 282 людини, з них 69 дітей), соціальні виплати, допомога на проведення операцій, поховання, проведення святкових заходів та ін. В наступному році, за інформацією Василя Гривко суттєво подорожчають путівки до дитячих оздоровчих центрів з 7 тис. гривень — до 11-12 тисяч. Однак, завдяки довгорічній співпраці з ДОЦ “Райський куточок” портовикам буде зроблено знижку до 8,5 тис. за одну путівку. Планується, що в цьому році відпочити зможуть 85 дітлахів, за необхідності ця цифра може бути збільшена. Вартість відпочинку на базі відпочинку “Моряк” поки що не прораховувалась.

Крім того, рішенням конференції профспілкового комітету компенсації для пільгових категорій працівників на відпочинок у санаторно-курортних закладах скорочено до 3,5 тисяч, а для рядових співробітників до 2,5 тисяч гривень.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX