Навигатор

Підсумки року в цифрах

В надскладний для ДП “БМТП” 2019-й рік, підприємство сплатило майже 55 мільйонів гривень податків. За відрахуваннями до бюджету міста державний портовий оператор залишається серед лідерів.

В складних економічних умовах державним портовим оператором було опрацьовано 532,3 тис. тонн вантажів. Серед них будівельні матеріали склали 327,7 тис. тонн, зернові — 152,8,  обладнання — 28,7 тис. тонн.

В минулому році державний портовий оператор опрацював 53 комплекти вітроенергетичного обладнання для будівництва вітроелектростанції Приморськ-2 та Запоріжжя-1. На поточний рік вже підтверджено 110 комплектів  для будівництва електростанцій Запоріжжя 2-3; підтверджений та готовий до реалізації проект Софія -1 — 90 комплектів ВЕУ; а також - підтверджений та готовий до реалізації проект Акимівка — 11 комплектів ВЕУ. Ці проекти будуть реалізовуватись компанією GE та GOLDEN WIND спільно з компанією “Холлеман Україна”. Наразі тривають перемовини з іншими фірмами, які розглядають Бердянський морський торговельний порт в якості партнера в обробці негабаритних комплектів для ВЕУ.

В минулому році сплачено податків до державного та місцевого бюджетів на суму 54,9 млн. гривень. З них 16,1 млн — відрахування до державного бюджету, 18,6 — до місцевого бюджету, 20,1 — Єдиний соціальний внесок.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX